04 грудня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Куртичан Віктор Петрович провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання щодо карантинних обмежень на повторно неблагополучному пункті по сказу м. Новоукраїнка.

Заступник голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській районній державній адміністрації Світлана Кузькова проінформувала присутніх про те, що у зв’язку із загибеллю бродячого кота (30.11.2018 хворого на сказ на території тракторної бригади № 2, СТОВ «Росія», м. Новоукраїнка), що підтверджено лабораторними дослідженнями Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 30.11.2018р., експертиза № 3918, є необхідність у подовженні карантинних обмежень по неблагополучному пункті м. Новоукраїнка строком на 60 діб.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень.