04 грудня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович за участі заступника голови райдержадміністрації О.Іваня та керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради розглянуто питання про формування звіту про розвиток району за 2014-2018 роки та перспективного плану соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки.

На початку наради Віктор Петрович проінформував присутніх, що:

03 грудня 2018 року делегація від Новоукраїнського району була запрошена на засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області, яке проходило у Кіровоградській обласній філармонії. Відкриваючи засідання, голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко окреслив пріоритетні напрямки економічного та соціально-культурного розвитку Кіровоградщини. Основну увагу керівник облдержадміністрації приділив впровадженню низки реформ. Голова облдержадміністрації також відзначив, що жителі області відчули позитивні результати і від освітньої та медичної реформ. Керівник області звернув особливу увагу питанням соціального захисту, фізкультури та спорту та інше;

відповідно до плану роботи Новоукраїнської районної державної адміністрації 19 грудня 2018 року заплановано засідання Ради регіонального розвитку району, на якому голова районної державної адміністрації Самойленко В.В. буде представлять звіт про розвиток району за 2014-2018 роки та перспективний план соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки. На засідання будуть запрошені керівники органів місцевого самоврядування, промислових та сільськогосподарських підприємств, представники громадських організацій та інші.

За результатами наради надано ряд відповідних доручень.