05 грудня 2018 року заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Івань Олександр Вікторович провів чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Під час засідання розглянуто питання:

про запровадження функціонування сайту замісної підтримувальної терапії серед осіб, які вживають наркотичні речовини ін'єкційним шляхом, що надасть змогу надавати медико-соціальну підтримку хворим;

про стан проведення оперативної роботи щодо незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на території Новоукраїнського району;

про здійснення роботи щодо профілактики розповсюдження вживання наркотичних засобів та прекурсорів на території Диминської сільської ради.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано доручення структурним підрозділам, які здійснюють заходи по даному напрямку роботи.