06 грудня 2018 року в залі засідань Новоукраїнської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера,  Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

Ці свята по праву пов’язані з державними святами доби незалежності і сприймаються як дати, що є знаковою віхою у становленні Української держави.

Усіх присутніх зі святами привітали перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан, голова районної ради Валерій Савенко та міський голова Олександр Корінний, які вручили ряд районних та міських відзнак волонтерам, військовослужбовцям та працівникам органів місцевого самоврядування.

Куртичан Віктор Петрович висловив сердечні слова вдячності усім присутнім за сумлінну, самовіддану і наполегливу працю на благо розвитку нашої країни.

Також усі присутні підтримали рідних, які були присутні на заходах, нашого земляка Андрія Артеменка, який мужньо захищає честь і гідність нашої держави та поранений знаходиться у полоні.

Керівники району та міста подякували Артеменку Анатолію Івановичу за те, що  виховав справжнього патріота України.

Після урочистої частини майстри мистецтв порадували присутніх чудовим букетом із розмаїття художніх номерів концертної програми.