До уваги громадськості!

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу "Благодійна Україна – 2018". Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку можна завантажити за посиланням. Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 15 березня 2019 року. Кінцевий термін подачі заявок – 15 березня 2019 року. Заявку можна завантажити за лінком. Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11.

Детальна інформація за посиланням: https://blagoukraine.org/news/361-blagouk-18.html