Шановні волонтери!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

Волонтерство і благодійність набрали в Україні небачених досі масштабів.  Завдяки вашій діяльності ми сьогодні маємо іншу армію. За активної участі волонтерів та волонтерських організацій надається допомога як переміщеним особам так і бійцям, які відстоюють незалежність та суверенітет нашої держави.

Завдяки діяльності волонтерів отримують допомогу вразливі версти населення - діти, громадяни похилого віку, хворі тощо.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО