Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого -  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-та річниця виведення військ з Афганістану - це не тільки данина пам'яті загиблим, а й свідчення глибокої вдячності всім, хто чесно й мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок. Виявлені вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння Вітчизні.

Нині, у 29-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Той, хто бачив війну, знає справжню ціну миру. Ви, як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Цього дня ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

Бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО