ШАНОВНІ РЯТУВАЛЬНИКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня рятівника! Нехай готовність захищати національні багатства Батьківщини і, насамперед, найцінніше — людське життя, ніколи не вичерпується і надихає вас на нові досягнення у благородній і гуманній справі.

У цей день суспільство вшановує старанну працю бійців служби «101», їхню мужність, силу і витримку. На сьогодні пожежник-рятувальник – це одна з найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист.

Мужність та героїзм рятувальників, які неодноразово на практиці доводили свою відданість обраній професії, свідчать про те, що особовий склад підрозділів сьогодні в змозі вирішувати завдання, поставлені перед службою.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, злагоди, здійснення мрій та бажань.

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО

Маєте проблеми зору?Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно