Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Шановні земляки!

27 січня в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 01 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.

Голокост - одна із наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації, жахливий нацистський злочин, породжений культивуванням антилюдської ідеології.

Мільйони невинних людей було знищено лише за належність до єврейського народу. Нормальна людська свідомість відмовляється це сприймати.

Цей скорботний день має нагадати нам просту істину - тільки спільними зусиллями вільних націй, усіх небайдужих людей можливо не допустити у майбутньому страшних злочинів проти людства, убезпечити світ від рецидивів нацизму, проявів імперіалістичної агресії, поширення шовінізму та нетерпимості на етнічному чи релігійному ґрунті.

Людське життя - найвища цінність і ніхто не має права на нього зазіхати. Тож нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО