Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Шановні земляки!

29 січня - День пам’яті Героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Історичні дати  - не тільки пам’ять про минуле. Це також ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок минулого.

Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.

Через ціле століття нескорений дух, патріотизм і любов до України передались сучасним захисникам рідної землі, які на Сході України, проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, виборюють майбутнє, про яке мріяли цілі покоління українських патріотів.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої   не  вмирають,  вони  живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  слава.

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО