09 січня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання:

про приведення в готовність сил та засобів спеціалізованих служб ЦЗ району та комунальних підприємств міста до дій в умовах ускладнення погодних умов починаючи з 10 січня 2019 року (великі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, значне пониження температури тощо),

про використання матеріального резерву в період ускладнення погодних умов.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам, представнику  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівнику Новоукраїнського РЕМу, начальнику районного відділу нацполіції та головному лікарю Новоукраїнської ЦРЛ  надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

Також у  зв’язку з погіршенням погодних умов починаючи з 10 січня  2019 року на території району розпочато роботу пунктів обігріву.

Стаціонарні пункти обігріву: інфекційне відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні (цілодобово), приміщення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) (час роботи з 8.00 до 17.00), лікарські амбулаторії в с. Рівне, с. Глодоси (час роботи з 8.00 до 17.00).