10 січня 2019 року у м.Новоукраїнка відкрито сучасний дитячий садок "Зернятко".

Відсьогодні понад сто дітей міста Новоукраїнка мають змогу відвідувати капітально реконструйований і оновлений заклад дошкільної освіти "Зернятко". На святі з нагоди відкриття дитсадка побував голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко, міський голова Олександр Корінний.

Сьогодні "Зернятко" - сучасний укомплектований заклад, розрахований на 110 дітей віком від 2 до 7 років, які будуть навчатися та виховуватися у шести групах. Відкриття дитсадка дало змогу вирішити відразу кілька проблем: охопити дошкільної освітою дітей густонаселеного мікрорайону колишнього цукрового заводу (раніше батьки були змушені возити їх в заклади центральної частини міста) та практично ліквідувати черги до дитсадків у Новоукраїнці. До того ж, відкриття закладу дало змогу створити 40 нових робочих місць. На сьогодні дитсадок повністю укомплектовано персоналом.