Оголошено прийом документів на присудження Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України

Міністерство молоді та спорту до 1 березня 2019 року приймає пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Премія присуджується за досягнення протягом 2018 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку – відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 „Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України” (зі змінами).

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії – за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).