24 січня 2019 року завдяки своєчасному та оперативному реагуванню керівництва Новоукраїнської районної державної адміністрації, районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області, філії Лелеківського ДЕД Кіровоградського облавтодору та директор кар'єра ТОВ"Елгран", депутата районної ради Левицького Василя Борисовича здійснено буксирування вантажного автомобіля КАМАЗ з вантажем сої 45 тонн, який будучи з великим перевантаженням, створив затор на підйомі до с. Кам’яний Міст Новоукраїнського району, прямуючи з м.Шостки до м.Миколаїв.

Автомобіль на підйомі занесло на узбіччя автодороги та причеп створив загрозу перевертання. Крім того це унеможливлювало проїзд техніки з кар’єру, яка прогортає дороги.

Наразі дороги до с.Кам’яний Міст та с.Мар’янопіль розчищено від снігу.