28 січня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради акцентовано увагу на вжитті заходів з прогортання доріг від снігу, своєчасному посипанню доріг спеціальною сумішшю,  підвезенні учнів до навчальних закладів району та належному функціонуванні закладів охорони здоров’я в умовах можливого ускладнення погодних умов.

Також уточнено проекти, які будуть внесені до Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, обговорено актуальні проблемні питання та намічено шляхи їх вирішення.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.