27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

29 січня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович вкотре звернув увагу керівництва Новоукраїнської центральної районної лікарні та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради щодо заборони вимагання від громадян будь яких коштів та благодійних внесків за проходження медичного обстеження.

Крім того, голова райдержадміністрації наголосив, що щорічно з районного бюджету виділяється достатня кількість коштів для закупівлі флюрографічної плівки, плівки рентгенівської, плівки рентгенівської стоматологічної, на придбання реактивів та контрастних речовин, які використовуються при лабораторних дослідженнях та ін..

Також у зв’язку з погіршенням погодних умов голова райдержадміністрації В.Самойленко надав доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяні Тарасенко тримати на контролі належне підвезення дітей до закладів освіти району.

Начальник Новоукраїнського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області Сергій Яворський проінформував присутніх про підсумки діяльності Новоукраїнського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю