27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Подвиг молодих патріотів, які 101 рік тому віддали своє життя за вільну і соборну Україну, а також сучасних Героїв, які загинули під час Революції Гідності та на Сході нашої держави у боротьбі за демократичний, європейський шлях розвитку України, її незалежність і територіальну цілісність, - незабутній, пам’ять про них – нетлінна.

29 січня 1918 року українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Заходи з відзначення 101-річниці історичної події – бою студентів під Крутами за участі керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, заступника Новоукраїнського міського голови О.Руденка, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Новоукраїнської міської ради, учасників АТО, громадськості та молоді відбулися 29 січня у Новоукраїнському районному краєзнавчому музеї.

Під час заходу продемонстровано кадри рідкісної кінохроніки бою під Крутами, а також ознайомлено із історичними фактами про цю подію із документальних джерел.

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю