29 січня 2019 року у закладах загальної середньої освіти району вшанували пам'ять полеглих у бою під Крутами.

Учні взяли участь в літературно-мистецькій композиції, присвяченій вшануванню пам’яті Героїв Крут.

Також створено стіннівки: «Пам’ять про героїв», «Легендарні герої», «Вони захищали матір – Україну». Проведено класні години на тему: «Особа в історії», «Посвята Крутам», уроки – реквієми «Тих років не змеркне слава…», уроки пам’яті: «Не знаючи минулого – не збудувати майбутнє», «Пам’ятаймо славних синів України». У бібліотеках оформлено виставки книг під загальною назвою «Слава України – її героїчні сини», під час уроків історії було вивчено теми про героїв Крут за програмою з предмету.