Начальник, спеціалісти управління агропромислового розвитку Новоукраїнської районної держадміністрації та сільськогосподарьських підприємств  району прийняли участь в обласному семінарі «Про перспективні технології в тваринництві та рослинництві»,  який відбувся в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати  30 січня 2019 року.

Семінар відкрив директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коренюк.

З цікавою доповіддю перед учасниками семінару  про підвищення врожайності за рахунок покращення родючості ґрунту  виступив  доктор  Філіп Бертьє (Німеччина)  -  директор ТОВ «БіоАактив».

Фермер з Голландії   Кейса ван дер Вела  розповів присутнім про вплив професійної годівлі на прибутковість тваринництва та поділився досвідом ведення галузі молочного скотарства та свинарства  у власному господарстві.