30 січня 2019 року з робочим візитом голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович та перший заступник голови районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович відвідали Глодоську сільську раду.

Під час спілкування з сільським головою Петром Магдою голова районної державної адміністрації обговорив питання щодо стану проходження опалювального сезону, щодо підвезення дітей до Глодоської загальноосвітньої школи та обговорено основні напрямки розвитку території Глодоської сільської ради на 2019 рік.

Також керівники району ознайомилися із ходом проведення ремонтних робіт адмінбудівлі, в якій планується розмістити Глодоську лікарську амбулаторію та інші соціальні служби сільської ради. Одну частину приміщення уже відремонтовано та встановлено сучасні системи опалення. На даний час роботи продовжуються.

Крім того було оглянуто і інші соціальні об’єкти території сільської ради, ремонтні роботи на яких проводились протягом 2018 року.