30 січня 2019 року під час робочого візиту на територію Глодоської сільської ради голова райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан відвідали господарство ТОВ ім.Фрунзе. Керівник господарства Сергій Оношенко ознайомив керівників району із впровадженими передовими технологіями у галузі тваринництва.

Вони мали змогу оглянути відремонтовані приміщення для утримання корів, молодняка великої рогатої худоби, молочний блок та побутові приміщення для працівників ферми. Окрім того керівник господарства планує улаштувати власну лабораторію.

У ТОВ ім. Фрунзе утримується 177 голів великої рогатої худоби в тому числі корів 66 голів та 1632 голови свиней.

У 2018 році господарство придбало 41 голову племінних нетелей та отримали відшкодування з державного бюджету більше 600 тис.грн.

У планах господарства на 2019 рік є довести чисельність поголів’я корів до 100 голів та створити племінний репродуктор.

У січні 2019 року господарством придбано екструдерну установку для виробництва екструдованих кормів, які використовуються для годівлі тварин, що дає змогу покращити продуктивність у тваринництві.

Також хочеться відмітити і те, що працюючим на фермі створені найкращі побутові умови, а саме: встановлено душові, пральні машини та санвузли, відвемонтовано кухню та ін..