05 лютого 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Директор Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Тетяна Огородня проінформувала присутніх про підсумки діяльності Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

Тетяна Юріївна зазначила, що основні напрямки роботи Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості у 2018 році були спрямовані на покращення якості надання соціальних послуг населенню, якісну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед різних верств населення щодо активного пошуку легальної роботи і підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, інформування про реальний стан ринку праці та його потреби.

«За січень – грудень 2018 року на обліку в районній філії обласного центру зайнятості перебувало 2671 особа. Із загальної кількості осіб, що перебували на обліку 56,7% - особи, що займали робочі місця; 17,6% - посади службовців; 25,7% - особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки. За сприянням служби зайнятості знайшли роботу 1001 особа» - зазначила директор районної філії обласного центру зайнятості.

Також вона зауважила, що у 2018 році особлива увага приділялась громадянам з обмеженими фізичними можливостями. Статус безробітного протягом року отримали в центрі зайнятості 19 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них працевлаштовано 16 чоловік на підприємства, організації району, навчання проходили 5 осіб та 1 особа брала участь у тимчасових роботах.

Начальник відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Андрій Степаненко проінформував присутніх про підсумки діяльності відділу надання адміністративних послуг Новоукраїнської райдержадміністрації за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

«Станом на 05 лютого 2019 року через Центр надання адміністративних послуг можливо отримати 110 адміністративних послуг органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та територіальних підрозділів міністерств та відомств. За 2018 рік через Центр надано 7432 адміністративні послуги» - зазначив Андрій Іванович.

Начальник відділу наголосив та тому, що для полегшення адміністративних послуг в приміщенні Центру встановлено платіжний термінал «ПриватБанку», через який держателі карток міжнародних платіжних систем MasterCard, VISA, Простір, емітованих будь-яким банком світу мають можливість оплатити адміністративні послуги, які надаються в Центрі.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.