07 лютого 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,  житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

У ході комісії було розглянуто: 1 справа щодо визначення права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям (1- призначити), 55 справ про визначення права на призначення житлової субсидії (50-призначити; 5–відмовити), 1 справа про надання пільг за фактичним місцем проживання особам, які мають на це право та 2 справи про надання адресної допомоги ВПО.