12 лютого 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан за участі голови районної ради Валерія Савенка провів засідання організаційного комітету щодо відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На початку наради Віктор Петрович ознайомив присутніх з планом заходів, які відбудуться на території району з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У ході наради  обговорено сценарій проведення урочистої частини, яка відбудеться 15 лютого в 10:00 годині у приміщенні Новоукраїнської районної ради.

Також під час наради начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Тетяна Олефіренко проінформувала присутніх про надання матеріальної допомоги  інвалідам війни – учасникам бойових дій на території інших держав та родинам військовослужбовців, загиблих в Афганістані за рахунок коштів місцевих бюджетів.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень.