Цього року минає 30 річниця виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез.

Сьогодні у приміщенні Новоукраїнської районної ради  відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану за участі керівництва району та міста, воїнів-інтернаціоналістів, громадськості.

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко, міський голова Олександр Корінний та голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Геннадій Рева.

В урочистій обстановці керівники району та міста вручили  ветеранам війни в Афганістані, воїнам-інтернаціоналістам спільні грамотами Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради, грамоти Новоукраїнської міської ради, а також вручено медалі «Честь. Мужність. Пам’ять».

По  закінченню урочистостей та виступу аматорів художнього мистецтва,  відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.