Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокішій

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Не одним сивим пасмом закосичена ця дата - 15 лютого. День, коли в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього Радянського Союзу десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки крейдяний пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів.

Учні закладів загальної середньої освіти долучилися до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учні рівнянських загальноосвітніх шкіл взяли участь у вітальному концерті – пам’яті, який пройшов у сільському будинку культури. У філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новоєгорівська загальноосвітня школа» та філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 «Захарівська загальноосвітня школа» відбулися лінійки пам’яті, присвячені воїнам – інтернаціоналістам та річниці виведення військ із Афганістану.