19 лютого 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Олефіренко проінформувала присутніх про запровадження виплати субсидій на житлово-комунальні послуги готівкою.

Тетяна Петрівна зазначила, що у 2019 році запроваджено дві моделі виплати житлових субсидій: у грошовій з 01 січня та готівковій з 01 березня. Умови надання житлової субсидії залишилися незмінними, змінено лише алгоритм її виплати.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради Валентина Фортинська проінформувала присутніх про підсумки діяльності комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської ради за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

"05 червня 2018 року наш заклад перший серед усіх закладів охорони здоров’я області, що надають допомогу на засадах первинної медико-санітарної допомоги, підписав договір з Національною службою здоров’я України та з липня 2018 року отримував фінансування за програмою медичних гарантій. Станом на 14 лютого 2019 року в Новоукраїнському районі обрали свого лікаря та підписали декларації 27828 пацієнтів, або 69,7%" - зазначила Валентина Володимирівна.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.