20 лютого український народ схиляє голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє нашої країни, тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

Саме у цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість, мужність та героїчний подвиг.

У День вшанування Героїв Небесної Сотні у м.Новоукраїнка відбули заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Участь у заходах взяли керівництво району та міста, представники трудових колективів установ та організацій району, волонтери та громадськість.

Вшанувавши пам’ять загиблих за незалежність і свободу хвилиною мовчання, новоукраїнці поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та на Алеї Героїв до могил загиблих воїнів Володимира Мамадалієва, Андрія Ткаченка та Віталія Яреми.

Відповідні заходи відбулися на інших територіях Новоукраїнського району.