Головна передумова успішного функціонування Служби порятунку, ефективного і безпечного для особового складу виконання завдань за призначенням – належний рівень матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів. Це і більш сучасне оснащення, і нова пожежно-рятувальна техніка, і спеціальний одяг рятувальників, що відповідає прийнятим стандартам.

20 лютого 2019 року  заступник начальника Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський передав нові апарати захисту органів зору та дихання Новоукраїнському районному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан привітав рятувальників району з отриманням нових апаратів та наголосив на винятковому значенні та важливості місії, що вони виконують, ризикуючи власним життям.

Нове оснащення відрізняються надійністю, простотою обслуговування та високою ергономічністю конструкції, що забезпечує ефективність роботи та зручність для газодимозахисників, яким доводиться працювати в складних умовах.