27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

20 лютого 2019 року згідно плану роботи  відділу культури і туризму районної державної адміністрації в приміщенні Центрального Палацу культури "Ювілейний" відбулася щорічна підсумкова розширена рада працівників культури району.  

Відкрив  зібрання заслужений працівник культури України, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації А.А.Бондар. У своєму виступі він проаналізував  роботу установ культури району за 2018 рік та розглянув основні напрямки та завдання роботи  галузі на 2019 рік.

Директором Центрального Палацу культури "Ювілейний" Н.М.Білокінь була проведена презентація участі творчих колективів району у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких проектах.

Аналіз матеріально-технічного стану та матеріально-технічне забезпечення закладів культури протягом 2018року  провела методист з клубної роботи відділу культури і туризму Н.О.Добровольська.  

Питання "Сільська бібліотека – від обслуговування населення до співпраці з громадою" висвітлила методист з бібліотечної справи відділу культури і туризму Л.І.Загорбенська.

Директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району М.О.Гаращенко розглянув питання "Роль музеїв, бібліотек і клубів у розвитку краєзнавства".

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю