21 лютого 2019 року службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації за участю фахівців РЦ СССДМ, представника філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області організовано та проведено рейд на території Кропивницької сільської ради.

Під час вказаного рейду комісією обстежено умови проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації, вказаної сільської ради та Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

Також проведено виступи на загальношкільних батьківських зборах у філії Рівнянської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №2 «Кропивницька загальноосвітня школа» та для учнів 5-9 класів. спеціалістами  проведено лекції та бесіди щодо профілактики правопорушень і злочинів серед дітей, пропаганди здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї, булінгу, сімейних форм виховання та патронату.