27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

26 лютого 2019 року за участі голови райдержадміністрації В.Самойленка, голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, заступника міського голови О.Руденка, керівників відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі, представників засобів масової інформації та громадськості відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік начальником фінансового управління районної державної адміністрації Юрчик Галиною Іванівною.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації детально розповіла про надходження до бюджету, про кожне із основних дохідних джерел. Було дано аналіз виконання видаткової частини в розрізі основних галузей соціально-культурної сфери, що фінансуються з районного бюджету.

Галина Іванівна зазначила, що інформація щодо бюджету району постійно оприлюднюється на офіційному веб – сайті райдержадміністрації.

 

Примітка: усі бажаючі мають змогу ознайомитися з повним текстом звіту, який розміщений на веб-сайті Новоукраїнської райдержадміністрації за посиланням: Zvit_budget.htm

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю