27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

26 лютого 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович проінформував присутніх про:

 оголошення тендеру відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на придбання нових парт для учнів 1-х класів усіх шкіл району та 5-11 класів для опорних шкіл району;

у березні 2019 року заплановано придбання 2-х нових шкільних автобусів для освітніх закладів району за рахунок залишків освітньої субвенції за 2018 рік;

придбання для комунального некомерційного підприємства  "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради санітарного автомобіля, який буде забезпечувати населення району первинною медичною допомогою, за кошти сільгосптоваровиробників.

Начальник Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби Світлана Кузькова проінформувала присутніх про проведену роботу Держпродспоживслужби у 2018 році.

Завідувач сектору цивільного захисту, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Сергій Колпак проінформував про проведену роботу з питань цивільного захисту протягом 2018 року та плани на 2019 рік.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю