26 лютого 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович проінформував присутніх про:

оголошення тендеру відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на придбання нових парт для учнів 1-х класів усіх шкіл району та 5-11 класів для опорних шкіл району;

у березні 2019 року заплановано придбання 2-х нових шкільних автобусів для освітніх закладів району за рахунок залишків освітньої субвенції за 2018 рік;

придбання для комунального некомерційного підприємства  "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради санітарного автомобіля, який буде забезпечувати населення району первинною медичною допомогою, за кошти сільгосптоваровиробників.

Начальник Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби Світлана Кузькова проінформувала присутніх про проведену роботу Держпродспоживслужби у 2018 році.

Завідувач сектору цивільного захисту, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Сергій Колпак проінформував про проведену роботу з питань цивільного захисту протягом 2018 року та плани на 2019 рік.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.