27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

27 лютого 2019 року заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії Олександр Івань провів координаційну нараду з посадовими особами органів місцевого самоврядування, районного військового комісаріату, центральної районної лікарні, які відповідно до вимог чинного законодавства беруть участь у заходах, пов'язаних із підготовкою та проведенням призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом.

«Завдяки спільним діям райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та працівників райвійськкомату, протягом 2018 року Новоукраїнський район виконав планове завдання по призову громадян на строкову військову службу понад 100%» - зазначив Олександр Вікторович.

Відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» визначені строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу з квітня по червень та з жовтня по грудень 2019 року.

Івань Олександр Вікторович наголосив на тому, що для належного виконання планового завдання по призову у 2019 році необхідно активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо всіх переваг проходження військової строкової служби.

Урядом, керівництвом держави та Збройних Сил України забезпечено належні умови для громадян призваних на строкову військову службу, а саме: при призові їм виплачується грошова допомога, військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні, розміщуються в казармах, забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчування та військовою формою одягу згідно встановлених норм, при звільненні в запас їм виплачується вихідна грошова допомога та інше.

Представники Новоукраїнського райвійськкомату надали присутнім роз'яснення щодо обліку, оповіщення та організації доставки до райвійськкомату громадян України призовного віку.

Також було обговорено проблемні питання, які виникають під час проведення призовної кампанії та шляхи їх вирішення.

Старший офіцер відділення комплектування та призову райвійськкомату Сидоренко М. В. проінформував присутніх про зміни, які внесені до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю