27 лютого 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання розглянуто питання:

про середню заробітну плату в районі та вжиття заходів щодо підвищення рівня заробітної плати працівникам, яким нараховувалася заробітна плата менше встановленого мінімуму;

про подання звітності до ДФС;

про стан погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Олефіренко зазначила, що середня заробітна плата у грудні 2018 року склала по: Новоукраїнському району 7487 грн., по Кіровоградській області 7308 грн., по Україні 10573 грн. За даними аналізу податкового розрахунку форми 1ДФ рахується 28 юридичних осіб та 28 фізичних осіб-підприємців, які нараховують найманим особам, що пропрацювали повний квартал, заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

Про ситуацію, що склалася зі сплатою податків проінформувала начальник Новоукраїнського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олена Чепур.

«Станом на 01.02.2019 року податковий борг до бюджетів усіх рівнів по Новоукраїнському району склав 6410,8 тис.грн. Крім цього в районі недостатньо проводиться робота по залученню до декларування доходів громадян, в тому числі громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї)» - зазначила Олена Анатоліївна.

Начальник Новоукраїнського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області Володимир Іщенко зазначив, що станом на 26 лютого 2019 року загальна заборгованість платників до бюджету Пенсійного фонду України склала 182,6 тис. грн.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.