27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Кіровоградщина має унікальні можливості для інвестицій – Президент

Президент Петро Порошенко наголосив на унікальних можливостях Кіровоградського краю до залучення інвестицій в нові проекти в різних сферах.

«Кіровоградщина сьогодні має унікальні можливості щодо модернізації існуючих виробництв і щодо будівництва в рамках індустріальних парків, де будуть об’єднуватися освітня, наукова та виробнича потужності разом з земельною ділянкою і мережею», - сказав Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку області. Він пояснив чому інвестори прийдуть саме на Кіровоградщину: «Унікальне логістичне становище, унікальне географічне положення».

Президент відзначив роль обласної та міської влади в залученні інвесторів для розвитку регіону, зокрема в логістичну інфраструктуру.

Петро Порошенко особливо відзначив область як потужний конкурентоздатний агропромисловий регіон з великим потенціалом для зростання в цій сфері.

Глава держави підкреслив, що Кіровоградська область має також суттєві перспективи використання альтернативних джерел енергії, розвитку «зеленої» енергетики.

«Перші кроки вже зроблено. В області вже працює 31 сонячна електростанція, їхня загальна потужність – до 70 МВт. До 2020 року планується ввести в експлуатацію ще 18 потужністю до 200 МВт», - повідомив Петро Порошенко.

Президент повідомив, що за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, для якого Україна стає найбільшим об’єктом для інвестицій, український холдинг «I&U Group» розпочав будівництво на Новомиргородському цукровому заводі біогазової станції потужністю 20 МВт. «Це буде перший проект в Україні з використанням інноваційної технології виробництва газу, яка забезпечить скорочення споживання енергії. Проект вирішить проблему органічних відходів, які утворюються у процесі виробництва цукру», - додав Петро Порошенко.

Президент повідомив, що укладено угоду про стратегічне партнерство між НВП «Радій» та «Curtis-Wright Corporation» (США), яка передбачає спільні проекти з модернізації систем безпеки ядерних об’єктів у США з використанням інноваційної платформи RadiCS. «Українці забезпечують ядерну безпеку США. І ці українці з Кропивницького», - додав Глава держави.

Президент також поінформував, що досягнуто домовленостей щодо реалізації на Кіровоградщині спільних проектів корейських компаній та Льотної академії Національного авіаційного університету щодо розробки та виробництва дронів.

«Зміни починаються в медицині області. З 18 сільських амбулаторій, які заплановані для будівництва, 10 вже працюють. Мені приємно відзначити, що Кіровоградська область – одна з п’яти в Україні, в якій активно запроваджується телемедицина», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що актуальним залишається розвиток дорожнього господарства області. «На це торік спрямували у півтора рази більше, ніж у 2017-му. Введено в експлуатацію після будівництва, експлуатації та ремонту 192 кілометри доріг. Цього року мільярд коштів державного бюджету буде спрямовано на стратегічно важливу дорогу Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, яка багато років є однією з найбільш проблемних в країні», - повідомив він.

Президент також наголошує на важливості розвитку регіонального туризму, зокрема «зеленого» туризму на Кіровоградщині.

«В Україні не може бути туристичної периферії. В кожному селі ми будемо розвивати «зелений» туризм. В кожному місті обласного підпорядкування має бути якісний готель, якісні гіди, інтерактивні карти багатьма мовами з поясненням, що можна подивитися в Україні», - підкреслив він.

 

опубліковано 28.02.2019

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю