На виконання п. 20 Плану заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області до комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, затвердженого розпорядженням голови  Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 січня 2019 року № 98-р "Про підготовку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області до комплексної перевірки" та доручення  голови  Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 лютого 2019 року № 01-26/8/0.1 в Новоукраїнському районі з 28 лютого 2019 року працівниками управління ДСНС у Кіровоградській області проведено перевірку щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби у Новоукраїнському районі, а також здійснено перевірку службової діяльності Новоукраїнського РВ УДСНС України у Кіровоградській області.