27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Керівництво райдержадміністрації не залишається осторонь проблем, пов’язаних зі станом доріг району, саме тому 28 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан здійснив робочу поїздку на автодорогу, яка сполучає с. Войнівку з с. Новомиколаївка та с. Глодоси, яка після зимової негоди перебувала у вкрай незадовільному стані.

Даною автодорогою виконується шкільний маршрут – підвозяться учні до Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради та філії вищеназваної школи - Новомиколаївської загальноосвітньої школи. Від жителів сіл Новомиколаївської сільської ради надходили неодноразові звернення щодо незадовільного стану дороги.

Відрізок автодороги від дороги загального користування місцевого значення С 121402 Новомиколаївка – Петрівка у напрямку с. Войнівка протяжністю 1 км є комунальною дорогою Новомиколаївської сільської ради. Але завдяки співпраці керівництва райдержадміністрації з кар’єрами району, які надали майже 500 тонн щебеню, агроформуваннями району, техніка яких була задіяна для підвезення щебеневої продукції, технікою Лелеківського ДЕД, частину автодороги приведено до належного експлуатаційного стану - прогрейдеровано та підсипано щебенем.

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю