27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

28 лютого службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців РЦ СССДМ, представника Новоукраїнського ВП ГУНП у Кіровоградській області,  районного відділу з питань пробації та представника сільської ради  організовано та проведено рейд на території Рівнянської  сільської ради.

Під час вказаного рейду було здійснено перевірку та обстежено умови проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації, вказаної сільської ради, Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та інших обліках.

Також проведено виступи на загальношкільних батьківських зборах, а саме: філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 «Рівнянська загальноосвітня школа № 7», Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з питань попередження бездоглядності, правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, розвитку сімейних форм виховання, профілактики безвідповідального батьківства та про культуру поведінки батьків і дітей. Перевірено стан виховної роботи в навчальних закладах.

Начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Ларисою Миронескул надано роз’яснення щодо недопущення проявів дитячого бродяжництва, булінгу, вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Присутнім батькам, які потребували індивідуальних консультацій надано відповідні роз’яснення та проведено профілактичні бесіди.

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю