28 лютого службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців РЦ СССДМ, представника Новоукраїнського ВП ГУНП у Кіровоградській області,  районного відділу з питань пробації та представника сільської ради  організовано та проведено рейд на території Рівнянської  сільської ради.

Під час вказаного рейду було здійснено перевірку та обстежено умови проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації, вказаної сільської ради, Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та інших обліках.

Також проведено виступи на загальношкільних батьківських зборах, а саме: філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 «Рівнянська загальноосвітня школа № 7», Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з питань попередження бездоглядності, правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, розвитку сімейних форм виховання, профілактики безвідповідального батьківства та про культуру поведінки батьків і дітей. Перевірено стан виховної роботи в навчальних закладах.

Начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Ларисою Миронескул надано роз’яснення щодо недопущення проявів дитячого бродяжництва, булінгу, вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Присутнім батькам, які потребували індивідуальних консультацій надано відповідні роз’яснення та проведено профілактичні бесіди.