04 лютого 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання щодо роботи перевізників на приміських маршрутах, щодо благоустрою на території району. Також наголошено  на підготовці необхідних матеріалів, пов’язаних з цивільним захистом у районі.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.