05 березня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання підготовки до проведення співбесіди у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з головою Новоукраїнської районної державної адміністрації щодо підведення підсумків соціально-економічного розвитку у 2018 році та визначення завдань щодо сталого розвитку у 2019 році.

Керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі було надано доручення щодо підготовки інформації з виконання завдань, відповідно до повноважень визначених у дорученні голови облдержадміністрації за результатами співбесіди від 07 березня 2018 року № 01-23//29/0.1 та відповідному дорученні голови райдержадміністрації від 22 березня 2018 року № 01-20/9/1.

Віктор Петрович наголосив на важливості підготовки якісних інформацій.