06 березня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів засідання районної робочої групи з підготовки до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Голова райдержадміністрації звернув увагу присутніх на те, що органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування необхідно вжити відповідні заходи для належного матеріально-технічного забезпечення діяльності виборчих комісій згідно з вимогами, встановленими постановою Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року №31.

Крім того, Віктор Володимирович відмітив, що Новоукраїнському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області у межах компетенції необхідно забезпечити дотримання громадського порядку, охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям, недопущення випадків порушень виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії та голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Новоукраїнському районному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області необхідно вжити заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій під час виборчої кампанії та проведення голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Голова райдержадміністрації наголосив, що відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації необхідно забезпечити підготовку списків виборців та іменних запрошень і передачу їх виборчим комісіям у строки та згідно з вимогами, встановленими Законом України "Про вибори Президента України".