27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

06 березня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів розширену нараду з міським та сільськими головами щодо обговорення пропозицій до проекту Перспективного плану формування територій громад області.

Захід відбувся за участі: директора Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування О.Яременка, голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, головів сільських рад та головів об'єднаних територіальних громад району.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що на сьогодні ми знаходимося на фінішній прямій  щодо створення об’єднаних територіальних громад.

Олег Яременко ознайомив присутніх із основними завданнями з реалізації чергового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, продовження реформи децентралізації. Також наголосив на необхідності прийняття всіх законопроектів щодо успішного проведення реформ. 

На засіданні були заслухані думки всіх голів ОТГ та сільських голів територій, які ще не увійшли в ОТГ. Голови висловили своє бачення стосовно формування нових громад або приєднання до вже створених ОТГ. У ході наради були обговорені перспективи щодо подальшого розвитку територій Новоукраїнського району.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю