06 березня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів розширену нараду з міським та сільськими головами щодо обговорення пропозицій до проекту Перспективного плану формування територій громад області.

Захід відбувся за участі: директора Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування О.Яременка, голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, головів сільських рад та головів об'єднаних територіальних громад району.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що на сьогодні ми знаходимося на фінішній прямій  щодо створення об’єднаних територіальних громад.

Олег Яременко ознайомив присутніх із основними завданнями з реалізації чергового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, продовження реформи децентралізації. Також наголосив на необхідності прийняття всіх законопроектів щодо успішного проведення реформ.

На засіданні були заслухані думки всіх голів ОТГ та сільських голів територій, які ще не увійшли в ОТГ. Голови висловили своє бачення стосовно формування нових громад або приєднання до вже створених ОТГ. У ході наради були обговорені перспективи щодо подальшого розвитку територій Новоукраїнського району.