11 березня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради обговорювались показники моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст за 2018 рік. Також розглядалися плани заходів з благоустрою та приведення до належного санітарного стану населених пунктів району.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.