Придбано два шкільних автобуси

На виконання районної цільової програми розвитку освіти Новоукраїнщини на 2016-2020 роки та з метою забезпечення підвезення учнів до опорних закладів загальної середньої освіти Новоукраїнського району у 2019 році придбано два шкільних автобуси марки “Атаман” .

Придбання здійснено через систему публічних закупівель «ProZorro» за кошти районного бюджету (залишків освітньої субвенції) загальною вартістю 3676000,00 (три мільйони шістсот сімдесят шість тисяч гривень 00 коп.)

Районна державна адміністрація постійно опікується проблемами сільської школи, створює належні умови для навчання і виховання дітей сільського регіону шляхом забезпечення їх шкільними автобусами, як важливим інструментом для рівного доступу дітей до якісної освіти.

Заклади освіти неодмінно повинні мати власний автобус не тільки, щоб підвозити на навчання дітей, а й для екскурсій, подорожей, інших потреб учнівського та педагогічного колективів. Оновлення парку, забезпечення належного технічного стану шкільних автобусів, комфортних умов підвезення учнів перебуває у полі постійної уваги райдержадміністрації.