13 березня 2019 року за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана відбулася нарада з сільськими головами, керівниками, спеціалістами сільськогосподарських підприємств та пасічниками району.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Токарь звернула увагу присутніх на важливість співпраці пасічників та сільськогосподарських підприємств. Довела до відома учасників наради методичні рекомендації покрокових дій пасічників для упередження фактів отруєння бджіл та запобігання виникнення конфліктних ситуацій між пасічниками та аграріями.

Також присутніх було ознайомлено з напрямками державної підтримки в агропромисловому комплексі на 2019 рік. Так з державного бюджету на потреби АПК виділено 5714,0 млн. гривень, з яких 3500,0 млн. гривень державна підтримка галузі тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції та будівництва і реконструкції об'єктів для зберігання зерна; 800,0 млн. гривень для фінансової підтримки розвитку фермерських господарств та кооперації; 400,0 млн. гривень для компенсації витрат, які займаються садівництвом, виноградарством і хмелярством; 481,8 млн. гривень для здешевлення придбаної сільськогосподарської техніки, вагонів, обладнання вітчизняного виробництва; 127,2 млн. гривень для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Доведено до відома спеціалістів з питань охорони праці та техніки безпеки вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, а також надано рекомендації щодо дотримання вимог техніки безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт.