13 березня 2019 року у залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації голова райдержадміністрації В. Самойленко та голова районної ради В.Савенко за участі посадових осіб органів місцевого самоврядування провели засідання районної робочої групи з підготовки (внесення змін) проекту Перспективного плану формування територій громад, на якому розглянуто пропозиції щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

У ході засідання розглянуто наявний Перспективний план об’єднання громад та висловлено ряд пропозицій щодо внесення змін до нього. Під час обговорення кожен член робочої групи, зокрема, сільські голови мали можливість висловити власну позицію та позицію відповідної громади щодо створення об’єднаних громад на території району або приєднання до вже створених ОТГ.

За результатами засідання районною робочою групою підготовлено пропозиції до Перспективного плану формування територій громад в Новоукраїнському районі, які будуть розглянуті обласною робочою групою.