26 березня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко проінформувала присутніх про проведену роботу відділом освіти, молоді та спорту РДА протягом 2018 року та завдання на 2019 рік.

Тетяна Борисівна зазначила, що основна діяльність відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та закладів загальної середньої освіти району у 2018 році була спрямована на задоволення освітніх потреб громадян щодо здобуття дошкільної, повної загальної середньої освіти та на реалізацію Комплексної програми розвитку "Освіта Новоукраїнщини на 2016-2020 роки".

З метою забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти у сільській місцевості, створення умов для здобуття загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки, поглибленого вивчення окремих предметів, а також раціонального і ефективного використання наявних ресурсів створена мережа опорних шкіл. На даний час функціонують 5 опорних шкіл і 10 філій. З 01 вересня 2018 року мережа класів закладів загальної середньої освіти Новоукраїнського району налічує 137 класів, в яких навчається 1644 учня.

"З 2018 року в районі розпочато втілення Концепції Нової української школи. Протягом року проведено змістовну організаційну та практичну роботу щодо реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та оновлених навчальних програм. 52 вчителя початкових класів та 13 учителів англійської мови пройшли тренінгові навчання з проблеми "Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи. 01 вересня 2018 року 197 першокласників отримали нові меблі (парта+стілець). Для 16 перших класів придбано ноутбуки, принтери, дидактичний матеріал та інше" - наголосила керівник відділу.

Також хочеться відмітити і те, що протягом 2018-2019 років у рамках програми "Шкільний автобус" для підвезення учнів до опорних шкіл району придбано 3 нових шкільних автобуса.

21 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на території Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. На його будівництво виділено кошти державного фонду регіонального розвитку (749,5 тис. грн.) та кошти місцевого бюджету (749,5 тис. грн.).

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Токарь проінформувала присутніх про підсумки діяльності управління агропромислового розвитку РДА за 2018 рік та завдання на 2019 рік.

Валентина Іванівна зазначила, що в аграрному секторі району працюють 236 сільськогосподарських підприємства, з яких 181 - фермерські господарства. Розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника у галузі агропромислового розвитку за 2018 рік склав 8089 грн., що на 20,1 % більше, ніж у минулому році, який становив 6220 грн.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.