27 березня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович провів особистий прийом громадян. З метою вирішення нагальних питань до голови райдержадміністрації звернулося 3 мешканців району.

Громадяни зверталися до Віктора Володимировича зі скаргою на неправомірні дії сусіда, з питання надання матеріальної допомоги учаснику АТО сільською радою. Віктор Самойленко надав громадянам вичерпну відповідь з даних питань.

Мешканка м.Новоукраїка порушила питання надання субсидії та державних соціальних допомог. Голова районної державної адміністрації надав відповідне доручення начальнику управляння соціального захисту населення районної державної адміністрації Олефіренко Т.П. провести перевірку права заявниці на отримання житлової субсидії та усіх видів державних соціальних допомог.

Про результати розгляду звернення заявницю буде проінформовано у визначений законодавством термін.