28 березня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з перевізниками району.

Під час наради було розглянуто питання про стан пасажироперевезень на приміських маршрутах загального користування. Акцентовано увагу перевізників на здійсненні перевезень відповідно до вимог чинного законодавства та недопущенні нелегального перевезення пасажирів під виглядом нерегулярних перевезень.

Перевізників ознайомлено з приміськими маршрутами, на які будуть оголошені конкурси з перевезення пасажирів та опрацьовано організаційні питання, пов’язані з підготовкою відповідних документів.